Соціальний проект “Я з тобою”

До проекту «Я з ТОБОЮ «You&Me» долучилася команда спеціалізованої школи №211 Оболонського району м.Києва. Учитель англійської мови Приходченко Наталія Володимирівна з  ученицями 10 класу підготували для дітей в одному з відділень НДСЛ Охматдит безліч цікавих історій та ігор.

Учасники майстер-класу більше дізналися про столичну Оболонь, про походження її назви, про історію та сьогодення місцини.

В іграх, запропонованих учителем та учнями школи №211, діти закріпили англійські назви кольорів, весняних квітів та будівельних матеріалів, з яких створюються сучасні будинки.

Хлопці дуже захопилися комп’ютерними дидактичними іграми.

Згадуючи нещодавнє свято, діти зробили фігурку великоднього кролика з паперу та блискавично швидко пройшли невеликий великодній квест.

У подарунок діти отримали від школярів розмальовки, книжки та олівці.

Дякуємо волонтерам школи №211 за цікавий урок англійської та нові знання для малечі!

Вітаємо з успішним дебютом у якості викладачів-волонтерів!