День вишиванки

В Україні уже в 14-те відзначили «Всесвітній день вишиванки». Ця традиція виникла у 2006 році у Чернівцях і швидко поширилася скрізь, де живуть українці. З кожним роком все більше людей цього дня демонструють свою прихильність до українського традиційного одягу.

Історія цієї традиції розпочалася у Чернівцях 2006 року, коли студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Федьковича Леся Воронюк запропонувала обрати день, коли б усі одягали вишиванки. Вирішили робити це кожного третього четверга травня.

16.05.2019 року в Спеціалізованій  школі № 211 відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишиванки. В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі.

Протягом дня  проведено багато  цікавих виховних заходів даної тематики, конкурс малюнку на асфальті «Вишиваночка». Прикрасою дня був флешмоб, який підготувало учнівське самоврядування.