.

«Останній перший у шкільному дворі!»
Під такою назвою відбулося свято для найстарших учнів нашої школи – одинадцятикласників. Попереду у випускників ще цілий навчальний рік, який обіцяє бути насиченим і захопливим, але перший дзвоник пролунав для них востаннє. Напевно, саме тому наші старшокласники виглядали не менш схвильованими і зворушеними, ніж першачки.

Зі святом одинадцятикласників та батьків вітали директор школи Чернюк Наталія В’ячеславівна та класні керівники. Дивлячись на здорових, красивих і зовсім дорослих юнаків та дівчат, неможливо було не згадувати, якими маленькими вони переступили поріг нашої школи.

Бажаємо, щоб останній навчальний рік став плідним і успішним для наших дорогих випускників. Нехай він відкриє перед школярами нові горизонти, стане початком кропіткої праці та духовного зростання, вчителів надихне успіхами учнів, а батьків – гордістю за своїх дітей.

Родинне свято для першокласників

1 вересня Спеціалізована школа №211 гостинно відкрила свої двері для першокласників. День Знань завжди залишає особливий слід у житті першачків, адже для малюків, які недавно покинули стіни дитячого садочку, все відбувається вперше – перша вчителька, перший дзвоник, перша парта, перші шкільні будні…

Королева Знань традиційно зустріла першокласників і вручила Ключ, запросивши їх до Країни Знань. Допитливі, схвильовані та не на жарт зацікавлені учні прийняли його і разом зі своєю вчителькою попрямували до своїх класів. Так розпочалася їхня мандрівка дивовижною Країною Знань, тож побажаймо їм успіху!