Діти України – за мир!

21 вересня світ традиційно відзначає День миру. В цей день усім державам та народам пропонується відмовитись від насильства та дотримуватись припинення вогню. Для всіх країн це свято служить хорошим приводом нагадати людству про важливість миру. Але для українців, які майже вісім років ведуть боротьбу з окупантом на сході, воно набуло особливого значення.
Напередодні Міжнародного дня миру в спеціалізованій школі №211 пройшли тематичні заходи. Розпочався навчальний день танцювальним флешмобом, метою якого було нагадування: мир – це головна цінність для кожного. Учні старших класів долучились до святкування, щоб провести традиційну посвяту п’ятикласників у миротворці. Прослухавши інформацію про місію та обов’язки тих, хто несе мир, п’яті класи отримали паперових голубів зі словами заповіді миротворця, яку згодом зачитали в унісон. Також учні старшої школи взяли участь у конкурсі малюнків.
Найзворушливіші прохання про мир лунають саме з дитячих уст. Саме діти найбільше страждають від дорослих війн. Прислухаймося до їхніх голосів. Можливо, їхнє звучання стане поштовхом робити наш світ кращим.