.

Олімпійський тиждень у школі

Щоб рік тривав успішно, його слід розпочинати активно. Вже з перших навчальних днів учні нашої школи мали змогу позмагатися, оздоровитися і відчути себе справжніми чемпіонами, адже всі вони стали завзятими учасниками Олімпійського тижня, який традиційно проводиться напередодні Дня фізичної культури та спорту.

Протягом тижня вчителі фізичної культури провели «Веселі естафети», «Козацькі забави», «День силача», баскетбольні ігри, турніри з шахів і шашок, у яких взяли участь учні 1-11 класів. Метою спортивних змагань було заохочення школярів до здорового способу життя, залучення молоді до спорту, зміцнення здоров’я, підвищення фізичної та розумової працездатності, сприяння активній руховій діяльності та формування потреби у систематичних заняттях фізичними вправами.

Класні керівники провели пізнавальні виховні години на тему: «Здоровим бути – зі спортом дружити», «Спорт – сила, краса, здоров’я», «Молодь обирає здоров’я». Також учні продемонстрували свої художні таланти у конкурсі малюнків «Спорт у моєму житті».

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали і учні, і вчителі. Ми ще раз переконалися, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам впевненості, сміливості та майбутніх перемог.