Відверто про особисте

Днями в стінах спеціалізованої школи №211 відбулася зустріч шестикласниць з представником програми “Спеціальна освітня програма для дівчат” від компанії “Kotex”. Проводилась зустріч з метою просвітницької діяльності та ознайомлення дівчат з фізіологічними змінами в підлітковому віці. Такі розмови проводять з ученицями, які знаходяться на певному етапі розвитку. Тобто, коли власне тіло починає дивувати і, можливо, навіть лякати. Від того, чи вдасться дорослим віднайти спосіб поговорити про це відкрито й довірливо, залежить загальне ставлення дівчат до фізіологічних змін у своєму тілі. Тому головне – говорити. Говорити в школі, вдома, пояснювати і переконувати, що в природних речах немає нічого ганебного.