Вітаємо з днем Покрови, козацтва та захисників України!

14 жовтня – важливий і насичений день для українців. Уже багато років ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва, адже саме Пресвяту Богородицю козаки вважали своєю захисницею і покровителькою. Також 14 жовтня традиційно відзначають як день створення Української повстанської армії. Державним святом і вихідним цей день став у 2015 році, і тепер 14 жовтня – це ще й День захисників і захисниць України.
Учні СШ №211 привітали з цим важливим святом усіх причетних, підготувавши вірші та свої малюнки. До привітань також приєднався педагогічний колектив школи, висловивши захисникам свою подяку за мирне небо над головою і можливість жити в незалежній та вільній країні.