День Соборності України

День Соборності України відзначають 22 січня, адже саме в цей день, сто років тому, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Це свято учні Спеціалізованої школи №211 провели урочисто та патріотично, як справжні українці.
  Під час урочистостей діти згадали про важливі моменти історичного минулого та важливість народної єдності. На святковому концерті учні демонстрували танцювальні та співочі таланти. Приємною несподіванкою стала участь школярок молодшої школи, які своїм танцем та щирістю переконали всіх присутніх, що за майбутнє України можна не хвилюватися.
  Завершився концерт флешмобом «Живий ланцюг єдності». Утворивши нерозривний,  символічний ланцюг єдності, учні дали зрозуміти: Україна була, є і буде, які б перешкоди нам не чинили.