Освітній Хакатон – 2022

Хакатон – це форма спільної роботи над вирішенням певної проблеми. Сам формат бере початок з ІТ-сфери і походить від двох слів: Hack (зламувати) та Marathon (марафон). Наразі ми всі мусимо об’єднуватися над вирішенням питання партнерських відносин між педагогами, дітьми та батьками. Тобто утворити міцне освітнє коло. Для цього і вирішено було співпрацювати у трьох напрямках: вчитель – учень – батьки.

Головна мета Хакатону – згуртування шкільної родини, ефективна взаємодія, обмін досвідом.

Цьогоріч Всеукраїнський фестиваль партнерства “Освітній Хакатон” проходив у 5 етапів та під лозунгом “На лінії освітнього фронту. Тримаємо освітній стрій 24/7”.

Понеділок (05.12) – лінія безпеки. День освітньої варти. Учні готували візитівки роботи закладу у воєнний час.
Вівторок (06.12) – лінія допомоги. День волонтерства і вдячності ЗСУ. Збір коштів або необхідних речей, адресна допомога ЗСУ від учасників Освітнього Хакатону.
Середа (07.12) – лінія взаємодії. День самоврядування. Обмін освітніми ролями: учні та батьки – учителі для учнів.
Четвер (08.12) – лінія комунікації. День партнерства. Розкажи про Україну! Вибір формату учасниками Освітнього Хакатону.
П’ятниця – (09.12) – лінія синергії. День психологічної підтримки. Різні активності, що надихають та підтримують. Рефлексія.